2-Power 2P-B133HAN06.6 HW6A laptop spare part
SKU
2P-B133HAN06.6 HW6A
Login for pricing
In Stock:
12 available
13.3 1920x1080 IPS HG72% AG 3MM NO LUGS Screen - replaces B133HAN06.6 HW6A
| SKU | 2P-B133HAN06.6 HW6A |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Display | |
|---|---|
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 33.8 cm (13.3") |
| Backlight type | W-LED |
| Weight & dimensions | |
| Width | 19 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 247 g |
| Packaging data | |
| Package width | 245 mm |
| Package depth | 410 mm |
| Package height | 25 mm |
| Features | |